Kefken ve Ormanya’da çekildi, Kanal D’de izlendi

6 Temmuz 2021 Saat: 07:47
Kefken ve Ormanya’da çekildi, Kanal D’de izlendi
Macera, dayanıklılık ögelerini bünyesinde barındıran Operasyon 41 adlı ekranların yeni programı hafta sonu Kanal D’de yayınlanmaya başlandı.

Bekir Gündoğdu’nun sahibi olduğu Kocaelili yapım şirketi Bengi Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği biraz Survivor, biraz bilgisayar oyunu tadında olan Operasyon 41’in çekimleri Kandıra Kefken Adası ve Ormanya’da yapıldı. Yapımcı şirket yöneticileri, program ekibi de dizinin ilk bölümünü Emex Otel’de birlikte izledi.

KEFKEN VE ORMANYA’DA ÇEKİLDİ
Operasyon 41’de Kocaeli’nin doğal güzellikleri de programda izleyiciye aktarıldı. ilk bölümü Kanal D ekranında pazar gecesi peş peşe yayınlanan Operasyon 41’de yarışmacılar, savaşçı giysileriyle, bir askeri kamp disiplininde dayanıklılık ve becerilerini ortaya koydular. Survivor yarışmasından tanınan Hasan Yalnızoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı programda Kandıra Kefken Adası’nda oluşturulan platformda önce kızlar, sonra erkekler çeşitli yarışmalara katıldı. Oluşturulan takımlar, daha sonra Ormanya’nın yeşillikleri arasında paintball oynayarak birbirlerini oyun dışına çıkartmaya çalıştılar.YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız